Zostrihy zápasov NHL

Video Anton Lundell (15) oslavuje
Video Zostrihy NHL
VIDEO Florida vyhrala v Bostone a je vo finále konferencie: Čechov môžu na MS posilniť veľké mená

NEW YORK -   Do konferenčného finále na východe postúpila Florida Panthers. V šiestom stretnutí zvíťazila na ľade Bostonu Bruins 2:1 a sériu vyhrala 4:2...

FotoVideo Hokejisti New Yorku Rangers
Video NHL
VIDEO Česko sa môže dočkať veľkej posily z NHL: Poznáme prvého finalistu konferencie!

RALEIGH - Hokejisti New Yorku Rangers sa prebojovali do finále Východnej konferencie zámorskej NHL. V šiestom stretnutí 2. kola play-off zvíťazili na ľade...

FotoVideo Tešiaci sa hokejisti Colorada
VIDEO Šampiónska krv ožila v pravý moment: Colorado zachránené po brilantnej tretej tretine

DALLAS - Hokejisti Colorada vyhrali v noci na štvrtok v piatom semifinále Západnej konferencie NHL na ľade Dallasu 5:3. Sériu hranú na štyri víťazné zápasy...

FotoVideo Hokejisti Bostonu Bruins oslavujú
Video NHL
VIDEO Česi musia čakať ďalej: Boston sa udržal nad hladinou, strhujúci záver v Edmontone

FLORIDA - Hokejisti Bostonu odmietli koniec sezóny v NHL, keď v noci na stredu zvíťazili v piatom stretnutí semifinále Východnej konferencie na ľade Floridy...

FotoVideo Tešiaci sa hráči Caroliny
VIDEO Česi už-už vytáčali číslo veľkej posily: Žiadne také, Carolinu zachránila úchvatná otočka

NEW YORK - Hokejisti Caroliny Hurricanes vyhrali v piatom semifinále Východnej konferencie zámorskej NHL na ľade New Yorku Rangers 4:1.

Video Rozčertený Connor McDavid
VIDEO Nepekný záver zápasu: McDavidova sekera a okamžitá reakcia hráčov Canucks

EDMONTON - Americký hokejista Brock Boeser sa dvoma gólmi a asistenciou podieľal v zámorskej NHL na víťazstve Vancouveru na ľade Edmontonu (4:3).

FotoVideo Tešiaci sa hokejisti Floridy
Video NHL
VIDEO Dogabali parádne rozbehnutý zápas: Boston na pokraji, Česko pomaly čaká na Pastrňáka

BOSTON - Hokejisti Floridy sú krok od postupu do finále Východnej konferencie NHL.

FotoVideo Jasajúci hráči Caroliny, v
VIDEO Ešte rozhodne nekončíme, vážení: Hurikán Carolina sa s vypätím všetkých síl udržal v hre

RALEIGH - Hokejisti Caroliny odvrátili koniec sezóny v NHL. V štvrtom stretnutí semifinálovej série Východnej konferencie zvíťazili doma nad New Yorkom...

FotoVideo Radujúci sa hráči Floridy
VIDEO Kormidlo série sa razom obrátilo: Florida druhý raz po sebe deklasovala neškodný Boston

BOSTON - Hokejisti Floridy Panthers zvíťazili 6:2 v treťom zápase semifinále Východnej konferencie na ľade Bostonu Bruins a sériu tak otočili na 2:1 vo...

FotoVideo Radujúci sa hráči New
VIDEO Ruský brankár sa premenil na šamana: Zúfalí Hurricanes a bleskurýchle predĺženie

RALEIGH - Hokejisti New Yorku Rangers vyhrali aj tretie semifinále Východnej konferencie, keď triumfovali na ľade Caroliny Hurricanes 3:2 po predĺžení....

VIDEO Neľútostná odpoveď Floridy na debakel: Boston a Edmonton sa len prizerali, čo sa deje

SUNRISE - Hokejisti Floridy vyrovnali stav série 2. kola play-off NHL s Bostonom na 1:1.

FotoVideo Jason Robertson (21) a
VIDEO NHL priniesla poriadne drámy: Súboje v New Yorku a Dallase rozhodli až predĺženia

NEW YORK - Hokejisti New Yorku Rangers vedú v semifinále Východnej konferencie zámorskej NHL nad hráčmi Caroliny Hurricanes 2:0 na zápasy. V noci na stredu...

FotoVideo Hokejisti Bostonu Bruins sa
Video NHL
VIDEO Oddýchnutá Florida, motivovaný Boston: Prvý zápas mal až nečakane jasný výsledok

SUNRISE - Hokejisti Floridy prehrali v úvodnom semifinále Východnej konferencie zámorskej NHL s Bostonom 1:5. Veľkou oporou Bruins bol brankár Jeremy Swayman,...

FotoVideo Jonathan Marchessault a Joe
Video NHL
VIDEO Obhajca Stanley Cupu končí! Game 7 rozhodol Čech, toto sa stalo prvýkrát od roku 1999

DALLAS - Hokejisti Dallasu zvíťazili v rozhodujúcom siedmom stretnutí 1. kola play-off NHL nad obhajcom titulu Vegas 2:1 a celú sériu vyhrali 4:3 na zápasy.

FotoVideo Hráči Bostonu sa radujú
Video NHL
VIDEO Kritizovaný Pastrňák zarmútil celé Toronto: Predĺženie rozhodla neskutočná akcia

BOSTON - Hokejisti Bostonu zvíťazili v rozhodujúcom siedmom stretnutí 1. kola play-off NHL nad Torontom 2:1 po predĺžení a celú sériu vyhrali 4:3 na zápasy.

FotoVideo Hokejisti Nashvillu Predators a
Video NHL
VIDEO Spoznali sme postupujúceho: Futbalové víťazstvo v NHL, zlatý gól padol 99 sekúnd pred koncom

NASHVILLE - Hokejisti Vancouveru Canucks postúpili v play off zámorskej NHL do semifinále Západnej konferencie. V noci na sobotu vyhrali v šiestom zápase...

FotoVideo John Tavares (Toronto) dvíha
VIDEO Kto chcel zápletku, má ju mať: Boston a Toronto si zahrajú zápas o všetko

TORONTO - Hokejisti Toronta zvíťazili v šiestom zápase 1. kola play-off NHL nad Bostonom 2:1 a vyrovnali stav série na 3:3.

FotoVideo Connor McDavid (Edmonton) a
VIDEO McDavid a spol. kráčajú za svojím snom, obhajca Stanleyho pohára dostal tvrdú ranu

EDMONTON - Hokejisti Edmontonu Oilers zvíťazili v piatom stretnutí štvrťfinále Západnej konferencie nad Los Angeles Kings 4:3 a celú sériu vyhrali 4:1...

FotoVideo Radosť hráčov Caroliny
VIDEO Hurricanes spečatili svoj postup za osem sekúnd, Nashville sa zachránilo v hodine dvanástej

WINNIPEG - Hokejisti Colorada vyhrali v zámorskej NHL na ľade Winnipegu 6:3 a postúpili do semifinále play-off Západnej konferencie. V sérii hranej na...

FotoVideo Erik Černák v obkolesení
VIDEO Bez ľútosti a rešpektu: Florida rozprášila Tampu Bay, Černák môže prísť na šampionát

SUNRISE - Hokejisti Floridy Panthers postúpili do semifinále Východnej konferencie zámorskej NHL.