Jeden skončil už po 17 minútach: Bayern pred odvetným šlágrom s Realom počíta nové straty

Zranený futbalista Bayernu Mníchov Raphaël Guerreiro (vpravo) odchádza z ihriskaZranený futbalista Bayernu Mníchov Raphaël Guerreiro (vpravo) odchádza z ihriska Zdroj: TASR/AP/DPA/Tom Weller

MNÍCHOV - Futbalisti Bayernu Mníchov sa budú musieť v stredajšej odvete semifinále Ligy majstrov s Realom Madrid zaobísť bez Raphaela Guerreira. Bavorský veľkoklub dnes oznámil, že si portugalský obranca v sobotňajšom bundesligovom zápase poranil väzy v členku.

"Bayern bude nasledujúcich niekoľko zápasov bez Raphaela Guerreira," uviedli zástupcovia mníchovského klubu v oficiálnom vyhlásení. V úvodnom semifinále Ligy majstrov sa s Realom rozišli po remíze 2:2.

Guerreiro kvôli zraneniu nedohral sobotňajší duel so Stuttgartom, ktorý Bayern prehral 1:3. Z ihriska musel už v 17. minúte po tom, čo si poranil členok pri pokuse zblokovať strelu súpera. Kvôli zraneniu hlavy vystriedal v polčase aj Eric Dier.

Viac o téme: FC Bayern Mníchov VfB Stuttgart Real Madrid CF Eric Dier Raphal Guerreiro